LEASING SEKTÖRÜNDE BİR İLK: WORLD LEASE

Sektörün lider kurumu Yapı Kredi Leasing ile Türkiye’nin en bonkör kartı Yapı Kredi World, leasing sektöründe bir ilke imza attı. Bu kapsamda hayata geçirilen World Lease ürünü sayesinde; hayatın her alanında ayrıcalıklar sunan World özelliği taşıyan tüm kredi kartlarıyla artık Yapı Kredi Leasing’de peşinat ve taksitler ödenebiliyor. Ayrıca Yapı Kredi Leasing müşterileri, yeni ve ikinci el makine alımlarında da taksit imkanlarından faydalanabiliyor.

Sektörümüze zenginlik katacağımızı düşünüyoruz

Süreçleri kolaylaştıracak önemli bir ilki daha Leasing sektörüne kazandırmanın gururunu yaşadıklarını belirten Yapı Kredi Leasing Genel Müdürü Fatih Torun“Sektör payının yanı sıra sektöre kazandırdığı yenilikler ve dijitalleşme alanındaki faaliyetleriyle de sektör lideri Yapı Kredi Leasing olarak KOBİ’lerin ülke ekonomisinde son derece önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Bu kapsamda KOBİ’lerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyip, en iyi şekilde destekliyoruz. Ülke genelindeki yaygın bölge ağımız, web ve mobil altyapımız, sahada aktif rol alan ekibimiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını ilk elden öğrenerek kendilerine uygun çözümler üretiyoruz. Yeni ürünümüz World Lease ile leasing geri ödemelerinde alternatif ödeme seçeneği sunarak müşterilerimizin yanında yer alırken aynı zamanda sektörümüze de zenginlik katacağımızı düşünüyoruz” dedi.

Önümüzdeki dönemde de yenilikçi ürünlerle müşterilerine destek olmaya devam edeceklerini belirten Torun, şu sözleri söyledi: “Leasingin tüm imkanlarını müşterilerimize sunarak Türkiye ekonomisine can veren her ölçekte kuruma değer katmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz her faaliyette odağımıza müşterilerimizi koyuyoruz. Onların beklentileri ve değişen dünyanın gereksinimleri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz yenilikler, hizmetlerimizi daha geniş bir müşteri tabanına ulaştırmamızı sağlıyor. Sektörü büyütme hedefimiz doğrultusunda daha fazla müşteriye dokunmak için aktif bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz.