Daha Fazla Burger, Daha Az Stres

 

Burger X fast food piyasasına “Bir hamburgerden daha fazlasını isteyenler için BURGER X. Yenilenen menüsü ile şimdi daha alternatifli, daha lezzetli ve daha doyurucu” iddiası ile giriyor.…

3 sene önce tüketicinin hayatına giren Burger X, yaptığı açıklamada, ” Bir burgerden daha fazlasını sunmaya davet ediyorum” diyor.

Burger X, Özel tereyağlı ekmeği ile, özel mayonezi, ketçabı ve nefis köftesi ile farklı malzemelerin en güzel buluşmasının Burger X lezzetlerinde saklı olduğunu iddia ediyor.

Burger X yaptığı açıklamada, “Gerçek hamburger yemek isteyenler, farklı tatlara açık olanlar, acı sevenler ve macera arayanlar için 14 çeşit hamburgeri ve birbirinden lezzetli farklı sosları ile adeta lezzet şöleni yaşatan Burger X hamburgerlerinden biri mutlaka sizde bağımlılık yaratacak.

Tüm malzemelerin günlük üretildiği nefis burgerlerinin yanı sıra, atıştırmalıkları ve sütlü tatlıları ile de dikkat çeken Burger X; menüsüne eklediği vejeteryan köftesi ile “Veggie”, yumurtalı “Egg X” ve ananaslı “Hawaii” ile sizi tadına doyulmaz lezzetlere çağırıyoruz”diyor.

11.30 ‘dan itibaren hafta içi 24.00, Cuma – Cumartesi ise 02.00 ye kadar hizmet veren Burger X, geniş servis alanı ile de burger severleri mutlu ediyor.

Bundan 3 sene önce fark yaratan reçetelerle fast food piyasasına giren Burger X; özel tereyağlı ekmeği, farklı mayonezi mayonex ve kıvamlı ketçabı domatex ile kısa sürede yoğun lezzet arayanların favorisi olmayı başardı. Tüm ürünlerin günlük hazırlandığı Burger X’in sosları ve yan lezzetleri de dikkat çekiyor.

Göztepe, Ataşehir, Ümraniye ve Acıbadem şubeleri ile hizmet veren Burger X, Yemeksepeti ve Getir uygulamaları ile geniş bir alana paket servisi hizmeti de sunuyor.