Tech Drone League Drone Yarış ve Eğitimleri

TECH DRONE LEAGUE V WEEKEND FESTİVAL’DE

DİNAMİK, EĞLENCELİ, TEKNOLOJİK

Tech Drone League, 7’den 77’ye herkesin ilgisini çeken drone yarışlarını, teknolojik şovlar ve etkinlikleriyle birlikte‘’DroneManya’’ , V Weekend Festival’de yerini alıyor.

Türkiye’nin drone teknolojileri, sporu alanındaki öncü markası Tech Drone League 2016 yılından bugüne yarışları, etkinlikleri, drone &maker & robotik eğitimleri, ışıklı drone şovları, yarış ve etkinlik TV programları, konferansları, kurumlar ve okullardaki yarış takımı eğitimleri ile 2.000.000 kişiye ulaştı. 200’ün üzerinde etkinlik gerçekleştirdi. TDL Liginde 16 takım ile 250’den fazla sporcu bulunmakta ve her geçen gün artmaya devam etmekte.

22-23-24-25 Eylül tarihlerinde Intercity İstanbul Park’ta gerçekleşecek festivale girişler ücretsiz olacak.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK FESTİVALİ OLACAK “V WEEKEND” FESTİVALİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Dünyanın en prestijli yarış pistlerinden birine sahip olan Intercity İstanbul Park, 4 gün boyunca motor sporlarından drone yarışlarına, futbola, bisikletten koşuya, atletizmden buz hokeyine kadar tüm spor dallarının buluşmasına ve eğlenceli deneyim alanlarına ev sahipliği yapacak. Adrenalin ve eğlence dolu aktivitelerin bir an bile durmayacağı organizasyonda, farklı dallarda müsabakalar, birbirinden renkli gösteriler ve herkesin katılımına açık şovlar gerçekleşecek.

DRONEMANYA’DA TÜM ETKİNLİKLER İNTERAKTİF

Misafirler Tech Drone League alanında sadece drone yarışı izlemek ile kalmayacak.

Drone deneyim alanları, Maker atölyeleri, workshop çalışmaları, VR, drone şovları, yarışmaları, kişisel kullanım araçları gibi birbirinden farklı içerikleri de tüm festival süresince deneyimleme fırsatı yakalayacak.

EĞİTİM ve YARIŞ PARKURU TDL SPEEDWAY INTERCITY ISTANBUL PARK’TA

Drone teknolojileri ve sporu kültürünün Türkiye’de yerleşmesi misyonu ile birbirinden farklı etkinliklere imza atan Tech Drone League, Intercity İstanbul Park’ta, Avrupa’nın ve Türkiye’nin ilk yerleşik 5 bin m2’lik drone pistine sahip.

DRONE PİLOTLUĞU GÜNÜMÜZÜN DE DEĞERLİ MESLEKLERİNDEN BİRİ

Drone pilotluğu günümüzün de değerli mesleklerinden biri. Drone kameraları günümüzde sinema ve dizi sektörünün yanı sıra fotoğraf ve video çekimleri, tarım alanlarının kontrolü, haritalama, izleme, kurtarma gibi 300’den fazla iş kolunda kullanılıyor.