SİGORTA ACENTELERİNE DESTEK…

YAPI KREDİ, TOBB SAİK İLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ İŞ BİRLİĞİ İLE SİGORTA ACENTELERİNE DESTEK OLUYOR

Yapı Kredi, Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren sigorta acenteleri için değer yaratmak ve işlerine kolaylık katmak amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigorta Acenteleri İcra Komitesi ile iş birliğine imza attı.

Yapı Kredi’den sigorta acentelerine destek

Gerçekleştirilen anlaşmaya göre Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigorta Acenteleri İcra Komitesi denetimine tabi olan ve levhaya kayıtlı sigorta acenteleri, sigorta şirketlerine hitaben verecekleri 100.000 TL’ye kadar ve 12 ay vadeli teminat mektupları için herhangi bir komisyon ödemeyecek.

Bu ayrıcalığa sahip olmak isteyen sigorta acentelerinin, öncelikle komisyon bedelleri için Yapı Kredi hesaplarını kullanmaları ve Yapı Kredi’nin Çam Paketi’ne sahip olmaları yeterli olacak. Bankanın KOBİ müşterilerine yönelik olarak sunduğu Yapı Kredi Çam Paketi, hesap işletim ücreti muafiyeti, nakit destek kredisinde özel fiyatlama gibi çeşitli avantajlar sunuyor.

Bu avantajlara ilave olarak Yapı Kredi’nin vadeli mevduat, nakit krediler ve ticari kartlar gibi ürün ve hizmetleri ile World Üye İşyerlerine sunulan ayrıcalıklar da uygun şartlarda sigorta acenteleriyle buluşacak