YAPI KREDİ’DEN EMEKLİLERE 1.000 TL’YE VARAN PROMOSYON

“Hizmette Sınır Yoktur’’ anlayışıyla hareket eden Yapı Kredi, emeklilerin tüm hayallerini gerçekleştirebilmesi için sınırsız hizmet sunmaya devam ediyor.

Emekli maaşlarının yatırılması için 31 Mart 2020’ye kadar Yapı Kredi’yi tercih eden müşterilerine özel hazırlanan yeni kampanya ile 3 sene maaşlarını Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren emekliler 1.000 TL’ye varan nakit promosyon kazanıyor.

Emekli maaşları şubelerin yanı sıra, Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, ATM’ler veya 444 0 444 / 0850 222 0 444 Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla da Yapı Kredi’ye taşınabiliyor.

Ayrıca, emekliler için sınırları kaldıran Yapı Kredi, Emeklilik Paketi ile Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ve ATM’lerden yapılan havalelerde de ücret muafiyeti sunuyor. Ek olarak, ücretsiz düzenli ödeme talimatı verebilen emekli maaş müşterileri, TL birikimlerine özel 6 ay hoş geldin faizi alırken, bireysel ihtiyaç kredilerini kendilerine özel indirimli oranlarla kullanabiliyorlar. Öte yandan Yapı Kredi, emekli müşterilerine özel olarak sunduğu Medline acil sağlık hizmeti üyeliği ile doktorlu kara ambulansı ve telefonla tıbbi danışmanlık hizmetlerini de 1 yıl boyunca ücretsiz olarak sağlıyor.